Naszą izbę historyczną odwiedzili przedstawiciele Ełckiej delegatury Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków.

Naszą izbę historyczną odwiedzili przedstawiciele Ełckiej delegatury Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków. Delegacja składała się z trzech niezwykle kompetentnych i zaangażowanych osób: Pani Joanny Sobolewskiej, Pani Magdaleny Kozickiej oraz Pana Edwarda Milewskiego. To spotkanie było dla nas wyjątkowym wydarzeniem, które umocniło naszą współpracę z WUOZ Ełk.

Od samego początku naszej działalności, SHEZW Wendrusz ma zaszczyt współpracować z Wojewódzkim Urzędem Ochrony Zabytków. To zaszczyt być partnerem tak renomowanej instytucji, której misją jest ochrona i zachowanie dziedzictwa kulturowego regionu. Wsparcie i pomoc, jakie otrzymujemy od WUOZ Ełk, są nieocenione i stanowią fundament naszych działań.

Ich obecność potwierdza, że nasze starania w dziedzinie ochrony zabytków są cenione i wpływają na rozwój lokalnej społeczności. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do kontynuowania naszych działań na rzecz ochrony dziedzictwa kulturowego.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować przedstawicielom WUOZ Ełk za ich niezwykłe zaangażowanie i wsparcie. Ich profesjonalizm i wiedza stanowią niezastąpione źródło inspiracji dla naszej organizacji. Jesteśmy głęboko wdzięczni za ich zaufanie i współpracę.

Wierzymy, że dalsza współpraca między Wendruszem a WUOZ Ełk przyniesie wiele owocnych efektów. Razem możemy działać na rzecz ochrony i promocji dziedzictwa kulturowego naszego regionu, przyczyniając się do jego zachowania dla przyszłych pokoleń.

Dziękujemy


WhatsApp Image 2023-05-31 at 220718 1jpeg

WhatsApp Image 2023-05-31 at 220718jpegWhatsApp Image 2023-05-31 at 220718 2jpeg